Витривале обладнання для бізнесу. Гарантія 1 рік

Більш ніж 150 виробників обладнання
Більш ніж 2 500 товарів в каталозі
Більш ніж 3 000 задоволених покупців
Більш ніж 50 сервісних майстрів по Україні
СЕРТИФІКАТИ
НАШІ КЛІЄНТИ

Холодильне обладнання для магазинів - c доставкою та в кредит

 

 

 • Великий асортимент якісного і надійного холодильного обладнання - для Вашого магазину, бару чи ресторану від провідних вітчизняних і зарубіжних заводів-виробників;

 • Безпечний і прозорий процес оплати морозильного обладнання - компанія HolodMax є зареєстрованим суб'єктом підприємницької діяльності. Оплата приймається на офіційний розрахунковий рахунок;

 • Доставку обладнання в будь-яке місто України - до дверей Вашого магазину, бару чи ресторану в найкоротші терміни;

 • Кредит на торгове холодильне обладнання в будь-якому відділенні ПриватБанку по всіх містах України

 

   

   

  Купити торгове холодильне обладнання в магазині HolodMax - легко!

   

   

  Купуючи у нас холодильне обладнання, Ви отримуєте:

   

 • Повну гарантію на морозильне обладнання та сервісне обслуговування - в будь-якому місті України! Також ми надаємо післягарантійний ремонт холодильного обладнання придбаного у нас - Ви не залишитеся наодинці з проблемою!

 • Для Вас діє накопичувальна система знижок після першої покупки - а також різні бонусні пропозиції, телефонуйте, і вимагайте свою знижку!

 • Індивідуальний підхід до Вас - ми готові йти на будь-який компроміс, щоб спростити процес вибору, оплати і доставки обладнання до Вас в найкоротші терміни!


Наша спеціалізація вже 10 років є незмінною. У магазині HolodMax Ви завжди можете купити:

- холодильні вітрини

- холодильні шафи для напоїв

- морозильні ларі або горизонтальні морозилкиХолодильники для магазину - з доставкою в будь-яку точку України!Ми працюємо тільки з офіційними дилерами і заводами виробниками, які постачають холодильне обладнання для магазинів безпосередньо без посередників, тому всі ціни на сайті є офіційно рекомендованими заводами-виробниками, ціна обладнання Вас приємно здивує. Доставка проводиться як до Києва, так і в будь-який інший населений пункт України.


Компетентні менеджери в телефонному режимі готові допомогти з вибором і проконсультувати Вас по питаннях експлуатації, роботи устаткування і сервісного обслуговування. Всі перераховані вище переваги роботи дозволяють купити торгове холодильне обладнання з доставкою в найкоротші терміни!


Купити холодильник для магазину у нас досить просто, Вам потрібно вибрати необхідну модель обладнання і зателефонувати нашому менеджеру який оформить замовлення. Після отримання оплати, наші логісти прорахують вартість різних варіантів доставки, які будуть запропоновані для вибору, після узгодження з Вами здійснюється відвантаження. Морозильне обладнання буде доставлено протягом двох-трьох днів (в залежності від Вашого місця знаходження). Торговий холодильник з високою стійкістю до відмов - запорука розвитку і процвітання Вашого бізнесу!


Наші клієнти - це компанії як малого бізнесу, які реалізують товар в невеликих продуктових кіосках, підприємствах громадського харчування, магазинах, так і наукові лабораторії, державні організації, великі ресторани, бари, і багато інших закладів харчової промисловості. Для всіх наших клієнтів надійне холодильне обладнання є запорукою успішної роботи і розвитку компанії в майбутньому. Купіть професійне холодильне обладнання у нас і станьте нашим партнером! Всі наші постійні клієнти отримують відмінні знижки і бонуси при наступних покупках!

 

Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3