Безпека покупок

ЧОМУ КУПУВАТИ У НАС БЕЗПЕЧНО
 

інтернет магазин холодильного обладнання

 

Про магазин

Офіційна реєстрація

 

Ми є офіційно зареєстрованими суб'єктами підприємництва. Всі розрахунки за обладнання ми приймаємо на офіційний рахунок, зареєстрований в Податковій службі України. При необхідності ми готові перед покупкою надати Вам договір з нашою мокрою печаткою і оригінал рахунку-фактури.

 

Рекомендації клієнтів

 

Ми маємо сотні задоволених клієнтів по всій території України і готові надати Вам особисті рекомендації від наших клієнтів в вашому місті. Можливо навіть що обладнання яке Вас зацікавило ми вже продавали в Ваше місто і Ви зможете подивитися його особисто в роботі. Відгуки клієнтів - це найкращий стимул в нашій роботі!

 

клієнти Холодмакс

 

Наші клієнти


Отзывы клиентов

 

доставка холодильного обладнання

 

Умови доставки

Купівля зі складу та доставка

 

Наш центральний офіс знаходиться в місті Полтава, де Ви зможете познайомитися з нами, а також купити необхідне Вам обладнання. Також у нас є склади з обладнанням у багатьох містах України, де Ви зможете подивитися на обладнання особисто (при наявності його на конкретному складі). При відсутності обладнання ми привеземо його до Ваших дверей в будь-який населений пункт України, взявши на себе всі турботи і ризики по доставці.

 

Цінуємо кожного клієнта

 

Кожен наш клієнт по-своєму унікальний і вимагає індивідуального підходу. Ми завжди підемо на зустріч клієнтові в рамках своїх можливостей. Ми постараємося вирішити Ваші проблеми з підбором, оплатою, доставкою, запуском і   обслуговуванням холодильного обладнання незалежно від того, в якому   населеному пункті Ви живете.

гарантія та сервіс холодильного обладнання

 

Гарантія та сервіс

 

холодмакс телефон

 

Контакти

Будемо раді познайомитися

 

Побачити нас і познайомитися Ви можете в нашому центральному офісі в місті Полтава або віддалено на сторінці Контакти.

 
Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 53-11-911
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3