Головна  → 

Гастроємності

Купити гастроємності з нержавійки з доставкою!

 


Не знаєте де купити гастроємності з нержавіючої сталі? У нас великий вибір і доступні ціни на гастроємності, які Ви можете купити сьогодні з доставкою, як у Києві, так і по всій території України . Сьогодні жодна їдальня, кафе, харчоблок, бар або ресторан не можуть обійтися без такої зручної тари для салатів, закусок, морозива, начинок на готові страви.

 

 

Гастроємності з нержавіючої сталі ідеально підходять для зберігання продуктів в холодильниках, вітринах,

салат-барах, а також для перевезення і приготування кулінарних страв.

 


Нержавіючі гастроємності використовуються для:

 

 • ресторанів;
 • їдалень;
 • кафе;
 • барів;
 • магазинів;
 • ринків;
 • торгових павільйонів;
 • супермаркетів.

 

Представляємо Вашій увазі гастроємності з нержавійки від турецького виробника Ekber. Компанія давно відома на ринку, гастроємності які випускаються під цим брендом, користуються великим попитом через високоякісний матеріал виготовлення і невисоку ціну для кінцевого споживача

 


Гастроємності за доступною ціною, продаж в кредит! 


Розміри гастроємностей

Всі гастроємності виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, яка пройшла спеціальну обробку і загартовування, тому пристосована для різних температурних режимів експлуатації. 

 

У нашому каталозі представлено величезний асортимент і всі розміри гастроємностей, які відрізняються по довжині, ширині і глибині. Для кожного виду технологічного устаткування використовуються гастроємності спеціальних стандартизованих розмірів, що дозволяє їх легко вибрати і купити в необхідній кількості. Окремо слід врахувати комплектацію гастроємностей з кришкою і без кришки. Звертайтеся до наших консультантів - вони допоможуть вибрати розміри для Ваших потреб.

 

 

 

 

Одне з призначень гастроємностей є використання їх для демонстрації кулінарних страв в такому торговому обладнанні як


 • вітрини;
 • бонети;
 • охолоджувані прилавки.

 

Гастроємності із нержавійки
Під час зберігання продуктів харчування в гастроємності, метал з якого вони виготовлені жодним чином не вступає в окислювальні реакції, тим самим дозволяє краще і довше зберігати м'ясо, рибу, салати та інші продукти. Товщина нержавійки, з якої виготовляються металеві гастроємності, представлені на наших віртуальних вітринах, становить 0.8 мм, що робить їх міцними і безпечними.


В інтернет магазині торгового холодильного обладнання HolodMax представлена велика кількість гастроємностей які Ви можете купити з доставкою, як в місто Київ , так і по всій території України. Телефонуйте, ми допоможемо Вам з вибором.Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3