Головна  → 

Шафи холодильні

Купити холодильну шафу в магазині HolodMax вигідно!

 

 

 

Наша компанія реалізує холодильні шафи з можливістю доставки, як до Києва, так і в будь-який населений пункт України. Всі ціни на сайті є рекомендованим постачальниками і підприємствами, які безпосередньо виготовляють холодильне обладнання.

 

Для зручності наших покупців ми реалізували функцію придбання професійного холодильного шкафу в кредит . Робота з банком, який є одним з лідерів банківської сфери в Україні, дає нам можливість надавати Вам зручні умови погашення кредиту і низьку процентну ставку. Для того щоб більш детально ознайомитися з умовами кредитування можна подзвонити по одному з контактних номерів телефону нашим консультантам і задати всі питання, що цікавлять. За допомогою кредитного калькулятора Ви можете в режимі онлайн прорахувати щомісячний платіж і суму доплати за користування кредитом.

 

Для Вашої зручності була створена унікальна система порівняння технічних характеристик однотипних моделей холодильних шаф з однієї підкатегорії, що дозволяє легко зробити вибір і не загубитися в масі цифр. Консультанти інтернет магазину в телефонному режимі допоможуть Вам без проблем визначитися з потрібною моделлю холодильного або морозильного шафи для магазину і дати корисні поради, рекомендації по експлуатації обладнання для продовження терміну його служби

 


Як вибрати холодильник для напоїв в Україні?Особливості моделей і їх конструкції


Шафи холодильні розрізняються по режиму температури охолодження продуктів харчування: низькотемпературні (їх ще називають морозильними), діапазон охолодження від 0 до -26 градусів Цельсія; універсальні шафи, які працюють в діапазоні від -5 до +5 градусів Цельсія і середньотемпературні моделі, ще їх називають "охолоджуючий шафа", робочий діапазон температур перебувати в межах від 0 до 8 градусів Цельсія. Різні продукти харчування необхідно зберігати в певних температурних межах, наприклад, заморожені напівфабрикати немає сенсу класти в шафу-холодильник среднетемпературного діапазону. Сьогодні купити морозильну шафу досить легко, ціна доступна , та і ринок наповнений професійним холодильним обладнанням для харчової промисловості.

 


В торгових холодильних шафах встановлюються два види дверей: скляні або глухі. Для зберігання продуктів на складі найкраще підходять шафи з глухими дверима. Корпус і основні елементи шафи залежно від цінового класу виготовляються з пофарбованої або нержавіючої сталі. Всередині встановлені полички, які можуть переставлятися і таким чином змінюється висота між полицями для розміщення продуктів.

 


Промисловийхолодильна шафа зі скляними дверима найчастіше використовується в таких місцях як:

 

 • їдальні;
 • буфети;
 • магазини;
 • ринки;
 • супермаркети;
 • аптеки.

 

 

Конструкція дверей промислових холодильних шаф може бути двох видів: розпашні або купе.

 

 

Холодильна шафа з розсувними дверима зручний тим, що не потрібно місце біля шафи для відкривання дверей, такі моделі можна ставити впритул до зони продавця або касира, двері зсуваються одна щодо іншої, отримуємо економію місця і легкість в відкриванні. Як правило, даний вид шаф працює в середньотемпературному режимі і розраховані вони на демонстрацію і зберігання різних напоїв і продуктів харчування. Промислові холодильники зі скляними дверима мають лайтбокс з підсвічуванням який розташований у верхній частині шафи, поклейка рекламної атрибутики та плакатів на шафи дає можливість зацікавити перехожих і перетворити їх в потенційних клієнтів.

Шафа холодильна зі скляними дверима і лайтбокси

 

Холодильні шафи використовуються для зберігання:

 

 • м'яса;
 • риби;
 • птиці;
 • ліків;
 • овочів;
 • фруктів;
 • напівфабрикатів.

 

У багатьох аптеках сьогодні можна зустріти різні моделі фармацевтичних (медичних) холодильних шаф , які призначені для тимчасового зберігання лікарських препаратів. Як правило, для аптеки купуються холодильні шафи з прозорим скляним дверима, які дозволяють, не відкриваючи двері і тим самим не порушуючи постійний температурний режим упевнитися в наявності потрібного препарату або лікарського засобу.

 

 

Система підсвічування камери дає можливість встановлювати холодильні шафи в складських приміщеннях.

 

 

Торгівельні холодильники в Києві і Україні від HolodMax

 

 

У нашому інтернет магазині так само представлений широкий вибір холодильних шаф для барів, які мають компактні габарити і розміщуються, як правило, на барній стійці, в зоні касира та інших місцях з великою прохідністю клієнтів закладу. Вони призначені для демонстрації десертів, тістечок, напоїв в скляних пляшках і металевих банках. Також досить часто наші клієнти набувають холодильні шафи для будинку, наприклад для зберігання запасу пива, газованої води та інших прохолодних напоїв. Такий побутової холодильну шафу буде прекрасним рішенням для заміського приватного будинку або дачі.

 

Для любителів ароматного виноградного напою у нас реалізується великий асортимент винних шаф які використовуються для зберігання бутильованого вина престижних марок. У даних моделях для вина встановлюється необхідний рівень вологості, і температури, що сприяє продовженню терміну зберігання високоякісного вина. Всі холодильні шафи поставляються з гарантією терміном на 12 місяців.


Заходьте до нас, у нас величезний вибір різних холодильників для магазину які можна придбати за вигідною ціною!Часті питання про промислові холодильники


🔝 Які моделі холодильних шаф зі склом найчастіше купують у нас?


ТОП-3 продажів кращих моделей демонстраційних холодильних шаф зі скляними дверима:

Шафа холодильна Tefcold CEV425
Холодильна шафа КАПРІ П-390С
Холодильна шафа LARGE

❄ Які моделі холодильних шаф з глухими дверима найчастіше купують у нас?❄ Як вибрати холодильну шафу для свого виробництва або магазину?


З досвіду наших покупців слід приділити увагу таким характеристикам:

➤ Об'єм охолоджуючої камери шафи, л.;
➤ Вид шафи - демонстраційна або для зберігання продуктів;
➤ Кількість полиць, шт.;
➤ Температурний режим, *С.;
➤ Кількість дверей;
➤ Споживання електроенергії, кВт/добу;

👍 Які бренди холодильних шаф найчастіше купують наші клієнти?


З досвіду роботи наших клієнтів якісними і надійними є такі виробники:

➤ UBC Group (Україна);
➤ Snaige (Литва);
➤ Марихолодмаш (Росія);
➤ Golfstream (Білорусь);
➤ Cold (Польща);
Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3