(067) 53-11-911
(095) 882-02-24
(063) 197-10-10

Холодильні вітрини для невеликих магазинів

Якщо у Вас невеликий продуктовий магазин, і Ви дуже обмежені в торговому просторі то оптимальним вибором буде установка настільних або невеликих підлогових холодильних вітрин.

При виборі даного типу обладнання потрібно відштовхуватися в першу чергу від ширини викладкита – чим вона ширше, тим краще, адже на невеликому просторі потрібно вмістити максимально широкий асортимент ковбасної, молочної та іншої продукції.

У разі невеликого асортименту товару і дуже обмеженого простору найкраще вибрати настільну вітрину, яка легко встановлюється на будь-який стіл. Такі холодильні вітрини можна легко розмістити навіть в самій маленькій торговій точці (ларьок, павільйон тощо).


Настільні холодильні вітрини економ класу
ТОП настільних холодильних вітрин середньотемпературного діапазонуНастільна холодильна вітрина Арго 1.0

Настільна холодильна вітрина Арго 1.0 Настільні холодильні вітрини
Модель: Арго 1.0
Габарити (довжина*ширина*висота) мм.: 1000*870*630
Ширина викладки: 920*500
Матеріал викладки: нерж. сталь
Температурний режим, *С: 0...+7
Тип розморожування: ручний
Форма стекол: гнута
Бокс з охолодженням: немає
Компресор:

Electrolux, TecumcehХолодильна вітрина Арго 1.0 одна з найпопулярніших моделей настільних вітрин для невеликих магазинів і кіосків. Завдяки оптимальному співвідношенню ціна-якість дана модель є лідером продажів багатьох років.

Працює настільна холодильна вітрина Арго 1.0 в середньотемпературному діапазоні від 0 до +7 градусів Цельсія. Це оптимальний діапазон тимчасового зберігання і демонстрації молочної продукції, ковбас і сирів. Додаткова скляна полиця над викладкою дозволяє розмістити супутні товари.


Дана модель холодильної вітрини також доступна в довжині 1,5 метра.

Схема холодильної вітрини Арго 1.0
Схема холодильної вітрини Арго 1.0Викладка товару в настільній холодильній вітрині Арго виготовлена з харчової нержавіючої сталі,
яка легко миється і очищається, а головне що вона відповідає всім санітарно гігієнічним нормам.

Гнуте скло вигідно демонструє продукцію і разом з яскравим підсвічуванням підкреслює свіжість і якість продуктів.

Холодильна вітрина Арго Люкс в "золотому" кольорі
Холодильна вітрина Арго Люкс в "золотому" кольорі


Холодильну вітрину Арго Люкс можна купити в «золотому кольорі». Наші клієнти найчастіше купують такі вітрини в свої кондитерські магазини, які стилізовані під кольори золота.Відгуки про настільні холодильні вітрини Арго

Настільна холодильна вітрина Арго 1.0

Тетяна. м. Київ

Працює нормально - вогонь)). Спочатку вітрина використовувалася в кіоску а тепер вона використовується в їдальні. Не шумить. Взяли під продукти (пиріжки, шоколадки, салати та ін.). Продукти зберігаються нормально. Вони звичайно ж обвітрюються, але все обвітрюється, куди його не поклади. А так по нормам санепідемстанції нормально.

По викладці: дивлячись скільки салатів. Розумієте, там одна незручність. Ось поличка яка там йде вгорі якби може трохи нижче була. Вона не зручна, багато туди не поставиш. Освітлення нормальне. Скло прилягають щільно.

Настільна холодильна вітрина Арго

Оксана. Київ

Претензій взагалі немає. Шикарна вітрина. Добре підсвічується, не гудить. Використовується вона під рибу, снеки. Іноді ми ще ставимо охолоджуватися вино. Температуру тримає стабільно. Дизайн і збірка - відмінні.

Федір

Вітрина нормальна за ці гроші, я користуюся два роки так без претензій взагалі

Олександр м.Луцьк

Нічого так працює. Наморожує швидко, розморожується довго. А так, добре ніби. У нас все запаяне там-вушка свинячі, ковбаски всякі, сир. Воно все в вакуумі. Тому ми тримаємо одну стабільну температуру щоб воно не пропадало. Температуру вона тримає нормально. Лампочка світить добре, задоволені.
Настільна холодильна вітрина ORTA 1.0

Настільна холодильна вітрина ORTA 1,0 Настільні холодильні вітрини
Модель: ORTA 1,0
Габарити (довжина*ширина*висота) мм.: 1000*800*700
Ширина викладки:  900*550
Матеріал викладки: нерж. сталь 
Температурний режим, *С:  +1...+8
Тип розморожування: ручний
Форма стекол: прямая
Бокс з охолодженням: немає
Компресор:

 AsperaНастільна холодильна вітрина Orta є найдешевшим варіантом серед всіх настільних вітрин. Вона має пряме демонстраційне скло, боковини виготовлені з ДСП. Існують також варіанти з гнутим склом.

Невеликим недоліком в даній моделі є окремо розміщений компресор, тому для установки вітрини потрібно трохи більше місця, ніж зазвичай, але з огляду на низьку ціну з цим моментом можна змиритися.

Холодильна настільна вітрина ORTA також доступна в наступних довжинах 1,0, 1,2, 1,5, 1,8 метра.

Настільна холодильна вітрина Orta
Варіанти виконання холодильних настільних вітрин Orta Викладка настільної вітрини Orta виготовлена з харчової нержавійки, вона легко очищається від пролитих рідин. Лампа підсвічування, встановлена у верхній частині вітрини добре підсвічує всю викладку товару.

 

Холодильні вітрини для продуктової точки з невеликою торговою площею - маленький магазин, кіоск, торговий ринковий павільйонДля зберігання і демонстрації продуктів харчування в маленькому магазині необхідно максимально ефективне використання торгової площі. Для цих цілей ми рекомендуємо купити холодильну середньотемпературну вітрину економ варіанту. Дані вітрини мають підлогове розміщення і компактні габарити.

 

 

Холодильна середньотемпературна вітрина GARDA 120

Холодильна середньотемпературна вітрина GARDA 120 Настільні холодильні вітрини
Модель: Garda 120
Габарити (довжина*ширина*висота) мм.: 1200*800*1200
Ширина викладки: 600
Матеріал викладки: нерж.сталь
Температурний режим, *С: +1...+8
Тип розморожування: автоматичний
Форма стекол: пряма
Бокс з охолодженням: є
Компресор:

 AsperaХолодильна вітрина Garda українського виробництва працює в середньотемпературному режимі. Ідеально підходить для тимчасового зберігання і демонстрації молочної продукції, ковбас, в'яленої риби та іншої гастрономії. Боковини виготовлені з ДСП завдяки цьому дана модель найдешевша серед усіх холодильних вітрин економ класу.Холодильна вітрина Garda також доступна в наступних довжинах 1,0, 1,2, 1,5, 1,8, 2 метра.

Холодильна середньотемпературна вітрина GARDA 120
Холодильна середньотемпературна вітрина GARDA 120 


Вітрина оснащується прямим демонстраційним склом, за додаткову плату можлива установка скляної полиці для розміщення супутніх продуктів харчування. Викладка виготовлена з харчової нержавіючої сталі, що є безсумнівним плюсом в холодильній вітрині економ класу.

Також важливою перевагою є автоматична система розморожування. Місткий бокс з охолодженням дозволяє зберігати запаси товару під викладкою холодильної вітрини.


Відгуки про холодильні вітрини Garda

Холодильна середньотемпературна вітрина GARDA 120

Сергій Олександрович
Місце, де використовується: магазин
Тривалість викоростання: 3 міс.
Продукт: свіже м’ясо

Нарікань взагалі немає, ані до шуму, ані до всього іншого. Ця вітрина за якістю не поступається моделям бізнес-класу. Це, мабуть, найкраще співвідношення ціни та якості з усіх, що в мене були.

Щоправда, можна було брати трохи більшого розміру вітрину, щоб товару більше вмістити, хоча викладка у неї більша, ніж у більшості метрових вітрин. Гарду беру не вперше, так що іншого і не сподівався.

Холодильна середньотемпературна вітрина GARDA 120

Світлана


Техніка нормальна, варта своїх грошей. Брала на рибу і молочку
Вітрина холодильна середньотемпературна ВХС-1,2 Нова

Вітрина холодильна середньотемпературна ВГС-1,2 Нова Настільні холодильні вітрини
Модель: ВХС 1,2 Нова
Габарити (довжина*ширина*висота) мм.: 1170*770*1170
Ширина викладки: 505 
Матеріал викладки:  нерж.сталь
Температурний режим, *С:  0...+7
Тип розморожування: автоматичний
Форма стекол: гнута
Бокс з охолодженням: є
Компресор:

 DanfossХолодильна середньотемпературна вітрина Нова від російського виробника компанії Маріхолодмаш. Є оптимальним співвідношенням ціна-якість серед усіх середньотемпературних вітрин економ класу для невеликих магазинів і ринкових павільйонів.

Холодильна вітрина Нова також доступна в наступних довжинах 1,0, 1,2, 1,5, 1,8 метра.

Вітрина холодильна середньотемпературна ВГС-1,0 Нова Вітрина холодильна середньотемпературна ВГС-1,0 Нова
Холодильна середньотемпературна вітрина Нова та її схематичні розміри

Автоматична система відтавання дозволяє полегшити процес технічного обслуговування обладнання. Холодильна вітрина оснащена охолоджуваним боксом для тимчасового зберігання запасів продукції. Гнуте скло дозволяє ефектно представити покупцям продукцію і підкреслити її свіжість.

Викладка виготовлена з нержавіючої сталі, яка застосовується для харчового виробництва. Усередині вітрини встановлена скляна полиця для розміщення супутніх товарів. За відгуками наших клієнтів вітрина добре себе зарекомендувала при роботі в приміщеннях без кондиціонера – температуру тримала стабільно і працювала без перебоїв.Відгуки про холодильні вітрини Нова

Вітрина холодильна середньотемпературна ВГС-1,0 Нова

Де використовується: на Бессарабському ринку
Для яких продуктів: ковбаса
Тривалість використання: 1 місяць


Купували вітрину місяць тому. Ми використовуємо її на Бессарабському ринку. Приміщення у нас без кондиціонера, але коли буває жарко, на її роботі це ніяк не позначається. Нам подобається що вона дуже тихо працює, таке враження, що її взагалі немає. Використовуємо вітрину тільки під ковбасу. Товар зберігається нормально, тому що температуру вітрина тримає, а на ніч ми завжди його прибираємо в холодильний бокс.


Я б сказала, що вітрина містка, хоча і невелика. Ширини викладки нам цілком вистачає, плюс у неї є додаткова поличка, яку ми також використовуємо. Усередині вона добре висвітлюється і весь асортимент відмінно проглядається. Єдиний момент-я помітила при складанні, що присутні зазори між стеклами

Вітрина холодильна середньотемпературна ВГС-1,0 Нова

Володимир. Біла Церква

Відкрив для себе цей магазин (холодмакс) коли шукав в інтернеті холод. вітрину за нормал. ціну. Про нього мені якось казав мій кум (у нього тож продуктовий магазин є і він тут купував мороз.ларь і стелажі метал.).

Перед тим як замовляти подзвонив йому. Він сказав, що проблем поки не доставляли, все працює, я і зважився на покупку, тим більше що ціна влаштувала. Привезли кур'єр. службою (можна було і догрузом, але якось стрьомно). Зараз вже шість місяців з тих пір пройшло – працює до цих пір нормально

Де використовується: магазин
Для яких продуктів: ковбасні вироби і молочні продукти
Тривалість використання: 2 місяці


Продавці кажуть, що ця вітрина краще, ніж наші інші. У ній ковбаса нормально зберігається, а в інших білий наліт швидко з'являється. температура на викладці + 3-4 градуси, а на верхній полиці - до +7. Недолік вітрини - верхня полиця. Ми кладемо на неї товар невеликої ваги - масло в пачках, шматочки сиру по 200 грам, а вона прогинається під ним.

Зроблена поличка з товстого скла, десь 8-ка або 10-ка, але через відсутність власника посередині, вона гнеться і здається, ось-ось зламається. І шторки продавця краще б були зі скла, а не з оргскла, тому що вітрині лише 2 місяці, а вони вже починають затиратися. Так що через кілька місяців товару не буде видно.

Стекла непогані, між ними є щілини, але я бачив у інших вітрин і побільше зазори. Камера для зберігання (холодильний бокс) мені ДУЖЕ подобається - містка. У неї можна поставити відро з оселедцем і ящик майонезу влазить.

 

 

Переваги роботи з нашою компанієюЗнижки від інтернет магазину холодильного обладнання

Знижки на холодильники для магазинів


Всі наші постійні клієнти (і ті хто вдруге тільки звернулися за постачанням холодильного обладнання) отримують гарантовані знижки в розмірі від 3% до 7% в залежності від виду та кількості купуємого обладнання.Оплата холодильного обладнання HolodMax

Оплата холодильного оборудования


  • готівковий розрахунок в офісі;
  • безготівковий розрахунок (оплата на розрахунковий рахунок або карту банку);
  • оформлення кредиту в банку.

Детальніше про оплатуДоставка від інтернет магазину HolodMax

Доставка холодильного обладнання


  • самовивіз з наших складів;
  • доставка за допомогою кур'єрських служб (Делівері, Нова Пошта);
  • доставка попутним автотранспортом в будь-яке місто України.

Подробнее о доставкеГарантія інтернет магазину HolodMax

Повна гарантія на холодильну техніку


Всі представлені моделі холодильного обладнання поставляються з повною гарантією виробника терміном на 12 місяців з дня продажу.


Детальніше про гарантіїСервіс інтернет магазину HolodMax

Сервісне і технічне обслуговування


У разі необхідності ми надаємо послуги по введенню в експлуатацію холодильного обладнання, а також проводимо повне технічне і сервісне обслуговування техніки.


Докладніше про сервісКонтакти інтернет магазину HolodMax

Консультації та допомога в підборі обладнання


Менеджери нашого інтернет магазину завжди готові вислухати Вас і допомогти вибрати ту чи іншу модель холодильної вітрини або шафи. Телефонуйте!


КонтактиЧасткове або повне копіювання всіх складових частин сайту в якій би то не було формі дозволено тільки при розміщенні прямого посилання на HolodMax.com.ua
Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 53-11-911
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3