Про компанію

1. Ми пишаємося нашими клієнтами:
 
 
 
 
2. Ми пишаємося нашими постачальниками:
 
HolodMax  – це Інтернет-магазин з продажу торгового холодильного обладнання, з доставкою по всій території України. Магазин HolodMax є офіційним дилером ряду вітчизняних і зарубіжних виробників, що дозволило нам мати найширший асортимент обладнання в Україні за офіційними цінами.

Магазин HolodMax (Холодмакс) представляє обладнання таких виробників, як: Inter (Україна), Crystal (Греція), Айстермо (Україна), Аріада (Росія), Полюс (Росія), Росс (Україна), Cold (Польща), Daewoo (Південна Корея), Дніпротеххолод (Україна), Маріхолодмаш (Росія), Технохолод (Україна), Scotsman (Італія), Ekber (Турція), Brema (Італія), Tefcold (Данія), Juka (Польща) і багато інших. Нашими постійними клієнтами стали десятки маленьких і середніх магазинів, приватні особи, державні структури, ресторани і кафе.
 
 
 
аріада
   
crystal
 
Інтер Норд
   
АЙСТЕРМО

 

 

 

 

Полюс

 

компанія Росс

 

 

 компанія Cold

 

компанія Daewoo

 

 

 

компанія Дніпротеххолод

 

 

Маріхолодмаш

EKBER   BREMA
TEFCOLD  
 
 
Наші сертифікати
3. Ми пишаємося нашими умовами роботи:
 

Асортимент . Асортимент нашого магазину складає більше 400 найменувань, як в наявності, так і під замовлення. Все обладнання має зручне представлення: технічний опис, фотографії товару, актуальну ціну, умови оплати і доставки.
 
 
Доставка . Одним з головних переваг нашого магазину є те, що ми завжди вирішимо питання доставки обладнання прямо до дверей Вашого магазину чи складу, на найвигідніших умовах за термінами і вартістю. Це дозволяє нам успішно продавати навіть саме габаритне обладнання в найвіддаленіші куточки нашої країни.
 
 
Ціни . У нашому магазині Ви зустрінете одні з найнижчих цін в Україні на торгове холодильне обладнання, оскільки ми завжди намагаємося тримати рекомендовані роздрібні ціни виробників і не використовувати додаткові накрутки. Крім того, формат інтернет-магазину задуманий так, що накладні витрати на реалізацію кожної одиниці мінімальні (на відміну від звичайних виставкових залів), тому ми можемо дозволити собі працювати за мінімальними цінами на обладнання.
 
 
Професійний підбір . Наші досвідчені менеджери завжди допоможуть Вам і підкажуть при виборі обладнання. Багаторічний досвід роботи дозволить підібрати саме те обладнання, яке Вам необхідно, без зайвих витрат часу і сил!
 
 
Сервісне обслуговування . Ми не забуваємо наших клієнтів після покупки і завжди готові прийти до Вас на допомогу! Гарантійне, сервісне обслуговування Вашого обладнання є по всій Україні, тому, де б Ви не знаходилися – ми завжди прейдем на допомогу.
 

Клієнти . Наш список клієнтів зростає щодня, а це говорить про те, що з нами працюють, нам довіряють, нас цінують.
 
 
4. Ми пишаємося нашою філософією:
 
"Задоволений клієнт, який обов'язково прийде до нас за наступною покупкою, і буде рекомендувати нас своїм партнерам "
Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 530-08-82
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3