Головна  → 

Холодильні вітрини

Купити холодильну вітрину в Києві і з доставкою по Україні!


Інтернет-магазин промислового торгового обладнання представляє широкий асортимент холодильних вітрин від європейських і вітчизняних виробників.

Головною нашою перевагою є можливість доставки холодильного обладнання, як до Києва, так і в будь-який інший населений пункт України.

Також ми надаємо послуги кредитування за допомогою одного з провідних банків України.

Спеціально для наших покупців ми розробили оптимальні умови кредитування і виплат.

За допомогою спеціального кредитного калькулятора Ви без проблем прорахуєте суму щомісячного платежу. Основні місця використання холодильних вітрин:

  • магазини;
  • супермаркети;
  • торгові точки;
  • продуктові ринки.
 
 

Вітрина холодильник - ціна на торговельні холодильні вітрини

 

 

Схема холодильної вітрини ВГС 1,0 Нова дає зрозуміти які у неї параметри


Ціни на весь асортимент холодильних вітрин
є рекомендованими заводами-виробниками і дилерами європейських компаній. Ви захищені від переплат і накруток. 

У будь-якому продуктовому магазині встановлюються різні види торговельних холодильних вітрин. Кожен вид має свій температурний режим і призначений для певного типу продуктів.

Роблячи пошуковий запит «Купити холодильну вітрину » для людини відкривається величезний список сайтів, які пропонують великий асортимент торгових холодильних вітрин з масою технічних параметрів, в яких часом буває не так просто розібратися.

Вітрина холодильник є складним технічним виробом і без професійної консультації буває важко розібратися в параметрах і нюансах конкретної моделі, тому наші менеджери завжди готові Вам допомогти вибрати і купити холодильну вітрину від надійного і перевіреного бренду.  

Для правильного вибору холодильної вітрини необхідно в першу чергу точно визначитися з переліком продуктів харчування, які будуть демонструватися на викладенні вітрини. Від цього безпосередньо залежить температурний режим і принцип охолодження майбутньої вітрини.

Холодильна середньотемпературна вітрина ЛІРА 1,2 М економ класу призначена для невеликих продуктових магазинів формату "біля дому"

Існує два основних види вітрин: охолоджувані і низькотемпературні.

Холодильник-вітрина низькотемпературна використовується для зберігання заморожених продуктів харчування і користується меншою популярністю, ніж стандартні холодильні вітрини. Розглянемо більш докладно охолоджувані вітрини, принцип їх роботи і конструктивні особливості. 

Холодильні вітрини діляться на два види по методу охолодження: статичний і динамічний. У першому випадку холодильна вітрина має гравітаційний принцип охолодження, що означає самостійний рух повітря в охолоджувальній камері.

Вітрини даного типу ідеально підходять для зберігання і демонстрації продуктів харчування без упаковки вони, як правило, схильні до пересихання і втрати товарного вигляду в разі руху повітря всередині вітрини.

У другому випадку використовується динамічна система охолодження, вона складається з одного або декількох вентиляторів, які рівномірно розподіляють охолоджене повітря в камері вітрини. Такі вітрини не слід використовувати для демонстрації тортів, тістечок та інших продуктів без упаковки.

 

В холодильних вітринах, які представлені в нашому каталозі обладнання, встановлені

компресори провідних європейських виробників: Lunite Hermetic (Франція), Aspera (Словакія) та інші.

 

 

Надійні і витривалі холодильні вітрини з доставкою і сервісом по всій Україні

 

 

Панель управління і контролер холодильної вітриниКорпуси холодильних вітрин виготовляють із пофарбованої сталі, бічні панелі виробляються з міцного пластику з подальшим заповненням теплоізоляційним матеріалом, що запобігає втрати холоду під час роботи вітрини. 

Для вітрин бізнес класу в якості матеріалу викладки використовується нержавіюча сталь, в разі економ варіантів найчастіше встановлюється пофарбований метал.

Ми рекомендуємо купити холодильну вітрину з викладкою з нержавійки, так як вона набагато практичніша, не вступає в контакт з продуктами харчування і легко миється в разі забруднення

Форма скла вітрин з холодом заслуговує на окрему увагу. У преміум і бізнес класі, як правило, встановлюється скло гнутої форми, яке має стильний дизайн і приваблює клієнтів продуктового закладу своїм видом.

Також така форма скла дозволяє уникнути появи світлових відблисків від внутрішніх джерел світла. Пряме скло встановлюється на недорогі вітрини економ класу, такі моделі холодильних вітрин ідеально підходять для ринку. 


Додаткова установка скляної полиці всередині вітрини для магазину над викладкою товару дозволяє розширити асортимент супутніх товарів до основного продукту. Всі моделі холодильних вітрин мають систему підсвічування товару.

Також одним з найважливіших компонентів в сучасній холодильній вітрині є система автоматичної відтаювання яка дозволяє звести до мінімуму технічне обслуговування.

Наявність охолоджуваного боксу під викладкою товару дозволяє зберігати певний запас продуктів для оперативного поповнення асортименту. Всі наші постійні клієнти отримують приємні бонуси і знижки на наступні покупки професійного торгового холодильного обладнання.

Кожна холодильна вітрина має повну гарантію терміном на 12 місяців з дня продажу. Також ми надаємо повний сервіс і технічне обслуговування холодильних вітрин в будь-якому населеному пункті України. Телефонуйте! 


Холодильні вітрини – як вибрати оптимальну модель для свого продуктового бізнесу

Щоб підібрати оптимальну модель холодильної вітрини для свого бізнесу в харчовій сфері, варто розібратися, які існують види вітрин і для чого вони призначені, зрозуміти основні нюанси і «підводні камені» при виборі обладнання.


Всі холодильні вітрини діляться на кілька типів:


  • Середньотемпературні – для продажу гастрономічної і молочної продукції, вони працюють в діапазоні +2…+8 градусів Цельсія;
  • Универсальні – призначені для продажу свіжого м'яса, їх діапазон охолодження -5…+5 градусів Цельсія;
  • Морозильні – цей тип вітрин використовується для тимчасового зберігання і демонстрації заморожених продуктів харчування, напівфабрикатів, риби і м'яса, працюють дані холодильні вітрини, як правило, в температурному діапазоні -10…-15 градусів Цельсія;
  • Кондитерські холодильні вітрини – як видно з назви використовуються для тортів, тістечок, десертів та інших кондитерських виробів, працюють в діапазоні +4…+12 градусів Цельсія;
  • Вітрини «риба на льоду» - особливий вид холодильних вітрин, які представляють собою спеціальний охолоджуваний стіл, де можна викласти лід, а на нього вже рибу для демонстрації і продажу клієнтам магазину.

По виду установки в основному все холодильні вітрини є підлоговими, так як вони можуть забезпечити максимальний продуктовий асортимент клієнту і зберігати певний товарний запас.

Але існує велика кількість продуктових магазинів, де немає великої площі або, наприклад торгівля на ринку на дуже обмеженій площі в цьому випадку ми рекомендуємо купити холодильну вітрину настільного типу.

Компактна і зручна настільна холодильна вітрина Арго 1.0 призначена для установки на обмеженій торговій площі

Такі холодильні вітрини є відмінним рішенням для невеликих торгових точок на ринкових павільйонах, вони звичайно позбавлені охолоджуваного боксу, але за рахунок компактних розмірів можуть встановлюватися на столи і різні підставки.

В основному вони всі працюють в середньотемпературному режимі і підходять для продажу ковбаси, сирів, молочної продукції.

Низька ціна на холодильні вітрини настільного типу робить їх популярними і доступними будь-якій людині, яка хоче відкрити свій малий бізнес і володіє обмеженими фінансовими ресурсами.

На фото представлені розміри настільної холодильної вітрини Арго для розуміння наскільки вона компактна і універсальна


Коли Ви точно визначилися з продуктом, який будете реалізовувати у своїй торговельній точці, варто перейти до підбору холодильних вітрин, необхідної довжини і комплектації.

Середньотемпературні холодильні вітрини для гастрономії – вибираємо оптимальну модель в співвідношенні ціна-якість!Найпопулярнішими є, середньо температурні холодильні вітрини, які наші клієнти найчастіше вирішують купити для продажу ковбасних виробів, сиру, молочної продукції і т.д. Вони діляться на два типи – економ і бізнес класу.

Якщо Вам потрібна холодильна вітрина для установки на ринку, в невеликому торговому павільйоні або продуктовий магазин не має великої площі, то оптимальним варіантом буде купити холодильну вітрину економ класу.

Ширина викладки у них варіюється в залежності від моделі від 50 до 70 сантиметрів.

Холодильна вітрина економ класу Двіна slim CS 120 ВС - відмінне рішення для малого бізнесу в продуктовій сфері

Форма скла може бути як пряма (найдешевші холодильні вітрини) так і гнута – встановлюється на більш дорогі моделі.

Викладення виготовляється в основному з харчової нержавіючої сталі, деякі недорогі холодильні вітрини оснащують фарбованим металом свої моделі, але ми не рекомендуємо їх до використання, фарба часто злазить і виходить, що весь час викладення потрібно чимось закривати і щось стелити, щоб можна було викладати товар.

Деякі холодильні вітрини поставляються зі скляною полицею, яка встановлюється над викладкою і призначена для розміщення супутніх товарів, таких як гірчиця, майонез, кетчуп і багато іншого.


Холодильна вітрина NIKA 1.5 економ класу з полицею і перегородкою для розділення товару на групи

Поличка продавця виготовляється з ДСП (в недорогих моделях) або з нержавіючої сталі.

Підсвічування викладки товарів відбувається за допомогою люмінесцентної лампи, яка встановлена в плафоні, він служить одночасно і полицею для передачі товару клієнту.


Відео огляд холодильних вітрин від компанії Juka (Україна)


Відгуки наших клієнтів про середньотемпературні холодильні вітрини економ класуХолодильна середньотемпературна вітрина економ класу GARDA 150 ідеальне рішення для ринку або торгового павільйонуGARDA 150

Степан

Коштує ця вітрина у мене на ринку, я продаю ковбасу місцевого виробництва. Скаржитися на цю вітрину не можу, вже другий рік пішов як вона у мене працює без перебоїв, найдешевша звичайно і з невеликою викладкою але для ринку відмінний варіант.

Мінус звичайно що немає охолоджуваного боксу під викладкою як у інших, але дешевше ви реально не знайдете інших варіантів, у мене для зберігання продукції вночі використовується побутовий б.у. холодильник.

Вітрина мене повністю влаштовує.

Читати інші відгуки

Відгуки про холодильну середньотемпературну вітрину Двіна slim CS 120 ВС

Двіна slim CS 120 ВС

Анна, м.Кривий Ріг

Красива вітрина, я купувала для ковбаси і сиру.

Відразу мене звичайно зовнішній вигляд привернув, потім поговорила з продавцем то вона запевнила що це непоганий варіант за технічними параметрами.

Скоро буде пів року як вона працює в моєму невеликому продуктовому магазині, ніяких зауважень до її роботи немає.

Читати інші відгукиСередньотемпературні холодильні вітрини бізнес класу – оснащуємо великий продуктовий магазин!

Холодильні вітрини бізнес класу відрізняються в першу чергу широкою викладкою – від 65 до 80 сантиметрів на такій площі вже можна уявити повний асортимент ковбасних і молочних продуктів харчування. Купити холодильну вітрину даного класу можна з доставкою, як до Києва, так і в будь-яке інше місто на території України.

Гнута форма скла у вигляді бочки прекрасно підкреслить стиль вітрини і дозволить добре виділити асортимент товару.

Останнім трендом є холодильні вітрини з кубічними стеклами, які дуже стильно виглядають в нових інтер'єрах продуктових магазинів, за відгуками наших клієнтів це добре привертає повз проходять людей, які в наслідок стають постійними клієнтами.

Холодильна вітрина бізнес класу Muza 1.5 працює в середньотемпературному режимі і призначена для великих продуктових магазинів

В основному всі холодильні вітрини оснащуються спеціальним механізмом підйому стекол для простоти і зручності мийки.

Передня частина і окантовка часто може бути забарвлена в необхідний Вам колір по системі кольорів RAL – це дозволить добре вписати холодильні вітрини в інтер'єр Вашого продуктового магазину.

Під викладкою товару розташовується охолоджуючий бокс для товарного запасу, яким можна оперативно поповнювати викладку в холодильній вітрині.

Системи автоматичного відтаювання серйозно полегшують процес обслуговування і розморожування холодильного обладнання.

Холодильна середньотемпературна вітрина Juka FGL130 (куб) має кубічний дизайн і плоскі стекла на газ-ліфтах

Холодильна вітрина бізнес класу оснащується електронним контролером провідних європейських виробників, завдяки йому на викладенні товару завжди буде точно задана температура.

Для продуктових магазинів, де продаватиметься продукція еліт класу, слід купити холодильну вітрину бізнес класу, так як економ варіанти будуть виглядати не презентабельно і заурядно.


Відгуки клієнтів про середньотемпературні холодильні вітрини бізнес класуВідгуки наших клієнтів про холодильну вітрину Muza 1.75

Muza 1.75

Марина, г. Суми

Купила ці вітрини так як знаю марку UBC - у мене кілька пивних магазинів і там холодильники ці стоять.

Холодильні вітрини купувала для гастрономії - ковбаса, сири і копченості всякі.

Відпрацювали майже рік - проблем виявлено не було, ну за винятком перегоріли лампи, ну це таке, у мене проводка в магазині стара, можливо десь скачок був або щось таке.

Холодять нормально, нічого не пропадало за весь час.

Читати інші відгуки

Відгуки наших постійних клієнтів про холодильну вітрину бізнес класу Двіна QS 180 ВС для великих магазинів

Двіна QS 180 ВС

Анатолій, Кривий Ріг

Куди купував: фірмовий магазин ковбаси і сиру.

Скільки працюють: 1 рік і 3 місяці.

Питань до цього холодильного обладнання поки не виникало. Справно і чесно працюють в моєму фірмовому ковбасному магазині.

Привернув їх зовнішній вигляд - всі стандартні йдуть з круглими або прямими стеклами, а тут ці куби мені попалися в каталозі магазина.

Порадився з менеджером, розпитав у інших знайомих хто собі пару таких взяв на пробу - ніхто негативних відгуків не висловив. Холодять, зроблені якісно, зауважень немає.

Читати інші відгукиУніверсальні холодильні вітрини – зберігаємо і продаємо м'ясо правильно!

Щоб м'ясо і свіжа риба максимально довго зберігали свій товарний вигляд і не пропадали, потрібні спеціальні холодильні вітрини з температурним діапазоном -5…+5 градусів.

Універсальні холодильні вітрини в конструктивному плані не сильно відрізняються від своїх середньотемпературних «сестер».

Холодильна вітрина універсального типу Двіна CS 150 ВСН призначена для продажу свіжого м'яса

Викладка товару виготовляється тільки з харчової нержавіючої сталі, так як постійний контакт з м'ясним соком і підвищеною вологою швидко роз'їсть будь-яку фарбу.

У такі холодильні вітрини можна встановити за додаткову плату спеціальну «красну» лампу.

Це така ж люмінесцентна лампа як в інших вітринах, але вона видає світло в іншому діапазоні, більш червоному, в результаті м'ясо виділяється гарним насиченим кольором і така викладка товару набагато краще привертає увагу відвідувачів магазину.


Морозильні вітрини для замороженого м'яса, риби і напівфабрикатів – основні відмінності і нюанси вибору


Для збереження заморожених продуктів харчування і створення багатого асортименту потрібні спеціальні морозильні вітрини.

Вони відрізняються відсутністю охолоджуючого боксу, так як викладка має велику глибину для нормального охолодження риби і м'яса.

Як матеріал виготовлення застосовується харчова нержавіюча сталь, яка не піддається корозії, так як буде постійна волога і контакт з їжею.

Вітрина морозильна з автовідтайкою Арктика 1.6 використовується для продажу замороженої риби і м'яса.


Система автоматичної відтайки випарника полегшує обслуговування і мийку морозильної вітрини
. Бічні стінки та інші частини корпусу вітрин мають хорошу термоізоляцію для збереження холоду максимально довгий час.

Багато виробників вітрин пропонують за додаткову плату укомплектувати обладнання додаткової скляною полицею і перегородкою для поділу товару на групи.


Холодильні вітрини кондитерського типу – зберігаємо торти і солодощі правильно!

Різноманітні кондитерські вироби, торти, тістечка та багато іншого має зберігатися при низькій температурі для максимально довгого збереження товарного вигляду і терміну реалізації.

Щоб вирішити цю проблему застосовують кондитерські холодильні вітрини, вони трохи відрізняються за зовнішнім виглядом від звичайних гастрономічних моделей, але в цілому ідентичні їм.

В першу чергу дані холодильні вітрини мають 3-4 рівня викладки для розміщення кондитерських солодощів, підсвічування виконується для кожного рівня, щоб максимально добре підсвітити кожен виріб.

Холодильна вітрина кондитерського типу Chilz VETE KUB LUX 130 в інтер'єрі кафетерію

Останнім часом багато виробників стали використовувати сучасну LED підсвітку, яка споживає мінімум електроенергії і при цьому абсолютно не виділяє тепла усередині холодильної вітрини.

Деякі наші клієнти вирішують купити холодильну вітрину кондитерського типу для розширення асортименту пропонованої продукції

Холодильна кондитерська вітрина Сhilz VETE OFT 90 має стильний дизайн і велику площу викладення кондитерських виробів

Скло мають стильні вигини, які привертають увагу відвідувачів кондитерських магазинів, кафетеріїв і ресторанів.

Кубічні холодильні вітрини, можна сказати, стали останнім «писком моди» в професійному торговому обладнанні, їх все частіше купують дорогі кондитерські та магазини, престижні ресторани і кафе-бари.

Якщо Ви не впевнені у виборі і не знаєте, яку купити холодильну вітрину для свого продуктового бізнесу – телефонуйте нашим консультантам!

Вони підберуть оптимальний варіант холодильного обладнання для Ваших умов роботи та фінансових можливостей.Часті питання про холодильні вітрини❄ Які моделі холодильних вітрин для гастрономії найчастіше купують?


ТОП-3 продажів кращих моделей вітрин для молочної продукції та ковбасних виробів:

Вітрина холодильна середньотемпературна Ліра 1,5
Вітрина холодильна NIKA 1.5
Вітрина холодильна середньотемпературна Класика 1,5

? Як вибрати холодильну вітрину для магазину?


З досвіду наших покупців слід приділити увагу таким характеристикам:

➤ Тип реалізованої продукції;
➤ Довжина вітрини;
➤ Гнуте або пряме скло;
➤ Температурний режим, *С.;
➤ Матеріал викладки;
➤ Ширина викладки;

👍 Які бренди холодильних вітрин найчастіше купують наші клієнти?


З досвіду роботи наших клієнтів якісними і надійними є такі виробники:

➤ UBC Group (Україна);
➤ Freddo (Україна);
➤ Марихолодмаш (Росія);
➤ Golfstream (Білорусь);
➤ Cold (Польща);
Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 53-11-911
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3