Головна  → 

Холодильні вітрини

Купити холодильну вітрину в Києві з доставкою по Україні!


Інтернет-магазин промислового торгового обладнання представляє широкий асортимент холодильних вітрин від європейських та вітчизняних виробників. Головною нашою перевагою є можливість доставки холодильного обладнання, як до Києва, так і в будь-який інший населений пункт України. Також ми надаємо послуги кредитування за допомогою одного з провідних банків України. Спеціально для наших покупців ми розробили оптимальні умови кредитування і виплат. За допомогою спеціального кредитного калькулятора Ви без проблем прорахуєте суму щомісячного платежу.


Основні місця використання холодильних вітрин:

  • магазини;
  • супермаркети;
  • торгові точки;
  • продуктові ринки.
 
 

Вітрина холодильник - ціна на торговельні холодильні вітрини

 


Схема холодильної вітрини

Ціни на весь асортимент холодильних вітрин є рекомендованими заводами-виробниками і дилерами європейських компаній. Ви захищені від переплат і накруток. У будь-якому продуктовому магазині встановлюються різні види торговельних холодильних вітрин. Кожен вид має свій температурний режим і призначений для певного типу продуктів. Коли Ви робите пошуковий запит "Куплю холодильну вітрину" для Вас відкривається величезний список сайтів, які пропонують великий асортимент торгових холодильних вітрин з масою технічних параметрів, в яких часом буває не так просто розібратися.

 

Для правильного вибору холодильної вітрини необхідно в першу чергу точно визначитися з переліком продуктів харчування, які будуть демонструватися на викладці вітрини. Від цього безпосередньо залежить температурний режим і принцип охолодження майбутньої вітрини. Існує два основних види вітрин: холодильні і морозильні (низькотемпературні). Холодильник-вітрина низькотемпературна використовується для зберігання заморожених продуктів харчування і користується меншою популярністю, ніж стандартні холодильні вітрини. Розглянемо більш докладно охолоджувані вітрини, принцип їх роботи і конструктивні особливості.

 

Холодильні вітрини поділяються на два види по методу охолодження: статичний і динамічний. У першому випадку холодильна вітрина має гравітаційний принцип охолодження, що означає самостійний рух повітря в охолоджувальній камері. Вітрини даного типу ідеально підходять для зберігання і демонстрації продуктів харчування без упаковки вони, як правило, схильні до пересихання і втрати товарного вигляду в разі руху повітря всередині вітрини.

 

У другому випадку використовується динамічна система охолодження, вона складається з одного або декількох вентиляторів, які рівномірно розподіляють охолоджене повітря в камері вітрини. Такі вітрини не слід використовувати для демонстрації тортів, тістечок та інших продуктів без упаковки.

 

У холодильних вітринах, які представлені в нашому каталозі обладнання, встановлені

компресори провідних європейських виробників: Lunite Hermetic (Франція), Aspera (Словаччина) та інші.

 

 

Надійні і витривалі холодильні вітрини з доставкою і сервісом по всій Україні!

 

 

Панель керування холодильної вітриноюКорпуси холодильних вітрин виготовляють з фарбованої сталі, бічні панелі виробляються з міцного пластику з подальшим заповненням теплоізоляційним матеріалом, що запобігає втраті холоду під час роботи вітрини. Для вітрин бізнес класу в якості матеріалу викладки використовується нержавіюча сталь, в разі економ варіантів найчастіше встановлюється фарбований метал.

 

Форма скла вітрин з холодом заслуговує на окрему увагу. У преміум і бізнес класі, як правило, встановлюється скло гнутої форми, яке має стильний дизайн і приваблює клієнтів продуктового закладу своїм виглядом. Також така форма скла дозволяє уникнути появи світлових відблисків від внутрішніх джерел світла. Пряме скло встановлюється на недорогі вітрини економ класу, такі моделі холодильних вітрин ідеально підходять для ринку.


Додаткове встановлення скляної полиці всередині вітрини для магазину над викладкою товару дозволяє розширити асортимент супутніх товарів до основного продукту. Усі моделі холодильних вітрин мають систему підсвічування викладки товару. Так само одним з найважливіших компонентів в сучасній холодильній вітрині є система автоматичного відтаювання яка дозволяє звести до мінімуму технічне обслуговування обладнання.

 

Наявність охолоджуваного боксу під викладкою товару дозволяє зберігати певний запас продуктів для оперативного поповнення асортименту. Всі наші постійні клієнти отримують приємні бонуси і знижки на наступні покупки професійного торгового обладнання. На весь асортимент холодильних вітрин поширюється повна гарантія терміном на 12 місяців з дня продажу. Так само ми надаємо повний сервіс і технічне обслуговування холодильних вітрин в будь-якому населеному пункті України. Телефонуйте!Часті питання про холодильні вітрини❄ Які моделі холодильних вітрин для гастрономії найчастіше купують?


ТОП-3 продажів кращих моделей вітрин для молочної продукції та ковбасних виробів:

Вітрина холодильна середньотемпературна Ліра 1,5
Вітрина холодильна NIKA 1.5
Вітрина холодильна середньотемпературна Класіка 1,5

? Як вибрати холодильну вітрину для магазину?


З досвіду наших покупців слід приділити увагу таким характеристикам:

➤ Тип продаваємої продукції;
➤ Довжина вітрини;
➤ Гнуте або пряме скло;
➤ Температурний режим, *С.;
➤ Матеріал викладки;
➤ Ширина викладки;

👍 Які бренди холодильних вітрин найчастіше купують наші клієнти?


З досвіду роботи наших клієнтів якісними і надійними є такі виробники:

➤ UBC Group (Україна);
➤ Freddo (Україна);
➤ Маріхолодмаш (Росія);
➤ Golfstream (Білорусь);
➤ Cold (Польща);
Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 53-11-911
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3