Головна  → 

Льодогенератори

Купити льдогенератор – великий асортимент, висока якість, доставка по Україні!

 


В нашем интернет магазине холодильного оборудования HolodMax Ви можете вибрати і купити льодогенератор за доступною ціною з доставкою в будь-яке місто на території України.  

 


Льодогенератори найчастіше встановлюються в таких закладах харчової промисловості як:

  • барах;
  • ресторанах;
  • кафе;
  • їдальнях;
  • супермаркетах;
  • ринках.


Перед тим як купити льодогенератор, потрібно з'ясувати якої форми потрібен лід, визначитися з габаритами і продуктивністю агрегату і так далі. Основною відмінністю всього обладнання для виробництва льоду є форма льоду, яку вони виготовляють, при виборі машини в першу чергу варто орієнтуватися саме на цей параметр. промислові льодогенератори сьогодні використовуються в багатьох галузях харчової сфери. 

 

 

Лід використовується для охолодження продуктових напівфабрикатів, перевезення продуктів і збереження їх товарного вигляду і якості, додання ексклюзивного виду холодних закусок.
Генератор льоду – доступна ціна та висока якість обладнання!

 


Розглянемо більш докладно види льоду, його форму і призначення в повсякденному використанні:

 

  • лускатий;
  • гранульований;
  • кубиковий.


Одним з основних сфер застосування лускатого льоду є зберігання свіжої риби на викладенні в магазинах і супермаркетах для стимулювання продажів. На спеціальній викладці з нержавіючої сталі викладається лускатий лід в кілька шарів і вже на ньому розміщується свіжа риба та інші морепродукти, які приваблюють відвідувачів магазину своїм витонченим видом і приємною свіжістю. Температура льоду в лусочках вирируется в діапазоні від -6 до -12 градусів Цельсія. Лід даного виду здатний швидко і ефективно заморозити продукти харчування. Генератор льоду дозволяє встановлювати розмір лусочок.  

 


Гранульований лід – швидке охолодження продуктів харчування!


Гранульований лід використовується в багатьох сферах харчової промисловості, на сьогоднішній день важко переоцінити необхідність використання льодогенераторів які виробляють гранульований лід. Популярними сферами застосування льодогенераторів гранульованого льоду є м'ясна промисловість, де лід застосуються для охолодження фаршу, хлібопекарські заводи використовують лід гранульованого виду для охолодження тіста, в сільському господарстві лід так само застосовується для охолодження фруктів і овочів. 

 

 

Висока вологість гранульованого льоду (близько 80%) дозволяє довше зберегти продукти свіжими.

 


Всі ми бували в ресторанах, де гранульований лід також знайшов своє застосування. Охолодження алкогольних напоїв, ікри та інших продуктів харчування проводитися за допомогою льоду даного виду. Багато презентації та конференції не обходяться без шведських столів і салат-барів де так само використовується гранульований лід. Завдяки вбудованим льодогенераторам заощаджується корисна площа професійної кухні, їдальні або бару.Продаж льдогенераторів для барів, ресторанів і кафе!


Як можна зрозуміти з назви даного виду це лід форми кубика, який добре знайомий будь-якому бармену. У спекотну літню пору кубиковий лід додається майже в кожен прохолодний напій. Також лід даного виду відмінно підходить для охолодження будь-яких ємностей в кафе, барах і ресторанах. Форма льоду ідеально підходить для використання в різних склянках і келихах. 

Льодогенератор
Лід спеціальної форми «гурме» має конічний вигляд і велику площу поверхні, за рахунок цього він тане набагато повільніше і дозволяє більш ефективно охолоджувати будь-який напій. Одним з найпопулярніших видів льоду є кубиковий лід «дайс», який забезпечує збільшену площу зіткнення з напоєм і тим самим швидше охолоджує його. 


Інтернет магазин торгового холодильного обладнання HolodMax пропонує Вашій увазі широкий асортимент льодогенераторів кубикового льоду від відомих європейських брендів – Scotsman, Brema, Bartscher, Hendi, Stalgast. Льодогенератори даних фірм зарекомендували себе як надійні і ефективні пристрої у виробництві льоду самих різних видів. Якщо Ви не впевнені у виборі моделі льодогенератора, наші менеджери завжди готові допомогти з підбором і організувати доставку льдогенераторів як до Києва, так і в будь-яке місто на території України до дверей Вашого складу або магазину. Також ми надаємо повний спектр послуг сервісу і технічного обслуговування холодильного обладнання. Гарантія на весь перелік льодогенераторів становить 12 місяців з дня продажу. Всі наші постійні клієнти отримують приємні знижки та бонуси при наступних покупках. Телефонуйте!

Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 53-11-911
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3