DGD ()

Бренд DGD представлений в наступних категорiях товарiв:

DGD – фірма з відмінним смаком!

 

Мало хто знає, що розморожені продукти зі звичайної морозильної камери відразу втрачають свій первинний зовнішній вигляд, і стають схожими на зіпсовані. Тому ресторани і кафе, які користуються таким обладнанням, обов'язково отримують великі збитки і відтік клієнтів. 

 

 

Але зовсім інший вигляд мають страви, поміщені в шафи шокової заморозки DGD. Вони зберігають свою свіжість і привабливість, як і до заморозки. Все це відбувається, тому що в таких камерах тканини продуктів насичуються мікрокристалами води, які не розривають і не псують структуру продуктів.

 

 

Компанія DGD виробляє холодильне обладнання з 1979 року. Вона відома своєю якістю, оригінальним дизайном і надійністю пристроїв. В асортименті торгової марки є вітрини, гірки, холодильні шафи і столи для піци, а також багато іншої продукції. DGD пропонує своїм клієнтам розширену лінійку холодильних вітрин для супермаркетів. Європейська якість, взаємодіючи з вишуканим дизайном, підкорять серця навіть найвибагливіших покупців.

 

 

Як працюють шафи шокової заморозки DGD?

 

 

Дана техніка може експлуатуватися в двох режимах: швидке охолодження і швидка заморозка. 

 

 

При охолодженні готові страви досягають температури +3 градуси за короткий час, що дозволяє їм зберегти смакові якості краще, ніж при звичайному охолодженні. А при швидкому заморожуванні апарат подає в камеру холодне повітря (-40 градусів), який знижує до -18 градусів температуру всередині страви.

 

 

Апарати шокової заморозки дозволяють відмінно економити при великих обсягах їжі. З їх допомогою можна заготовити ягоди та фрукти, і використовувати їх цілий рік, а не залежати від цінової політики в певний сезон. Також ця техніка дуже корисна для обслуговування великих банкетів. Досить заздалегідь охолодити продукти до потрібної температури і приготувати їх в пароконверторі перед початком трапези!

 

 

Серед переваг шаф шокової заморозки DGD варто відзначити:

 

 

Виключається пошкодження внутрішніх волокон продуктів.

 

Збереження всіх корисних мікроелементів.

 

Збільшує термін зберігання.

 

Не змінює структуру страви.

 

 

У нашому інтернет-магазині можна замовити холодильне обладнання компанії DGD за вигідними цінами. Ми надаємо своїм покупцям офіційну гарантію на всю техніку нашого асортименту, а також можливість доставки в будь-який регіон України. Ми працюємо на ринку вже досить довгий час і піклуємося про безпечність покупок в нашому магазині.

 

Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте краще холодильне обладнання від європейських брендів! 

Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 53-11-911
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3