Порівняння настільних вітрин "МХМ" Кліо ВГС 1,5 і "Полюс" Арго 1.5

Асортимент настільних холодильних вітрин досить великий, і часом покупцеві не просто зорієнтуватися яку модель купити для своїх потреб. Сьогодні ми порівняємо технічні характеристики двох популярних моделей, а також матеріали виготовлення і якість збірки настільних вітрин від російських виробників, компанії Маріхолодмаш (Кліо 1.5) и Полюс (Арго 1,5). Дані моделі настільних вітрин призначені для демонстрації і зберігання продуктів харчування в середньотемпературному режимі: від 0 до +7 градусів Цельсія, в таких закладах як: піцерія, кафе, бар, ресторан, продуктовий магазин і т.д.

 

Настільна Холодильна вітрина Кліо 1.5

Настільна холодильна вітрина Арго 1.5  

Параметри

холодильних вітрин

Ціна:

7677 грн.  

5981 грн.
Виробник:  МАРІХОЛОДМАШ (МХМ) Полюс
Країна виробник:  Росія Росія
Довжина, мм:  1500 1500
Ширина, мм:  865 865
Висота, мм:  580 630 
Ширина викладки, мм:  670 486
Матеріал викладки:  метал фарбований метал фарбований
Скло:  гнуте гнуте
Температурний режим, *С:  0...+7 0...+7
Тип охолодження:  статичний статичний 
Тип разморожування:  автоматичний ручний
Охолоджуваний бокс, л.:  нет  -
Споживання електроенергії, кВт/добу:  5,25 4,2
Напруга, В: 220 ±10%  220 ±10%
Додаткові опції:  - -
Вага, кг:  67 55
Гарантія, місяців:  12 12

 

 

Настільна холодильна вітрина МХМ Кліо 1,5


Дивлячись на цю вітрину, перше, що кидається в очі це велика кількість металу — бічні стінки, передній бампер і навіть поличка продавця для упаковки продуктів, все це зроблено з харчової нержавіючої сталі. З одного боку це плюс, тому що такий корпус важко подряпати і пошкодити, з іншого ж боку вітрина поставляється тільки в даному кольорі.

 

Покупці, які хочуть купити настільну холодильну вітрину під інтер'єр свого закладу будуть змушені вдаватися до хитрощів з фарбуванням або обклеюванням корпусу вітрини плівкою потрібного кольору. Скляна поличка усередині вітрини дає можливість продавати супутні товари, вона знаходитися в середній частині вітрини і кріпитися двома масивними болтами з кожного боку.

 

Переваги вітрини Кліо 1.5:

  

 • повністю металевий корпус;
 • велика ширина викладки;
 • автоматичне розморожування.

 

Недоліки вітрини:


 • відсутність підсвічування;
 • висока ціна;
 • один колір поставки.

    

   Викладка товару виготовлена з оцинкованого металу з подальшим порошковим забарвленням в білий колір. Дивно, чому виробник вирішив відмовитися від використання нержавіючої сталі в якості матеріалу виготовлення викладення товару.

    

   Охолоджене повітря розподіляється по всьому об'єму вітрини статичним принципом, завдяки цьому продукти без упаковки не будуть обвітрюватися.В якості холодильного агрегату використовується компресор Danfoss з електронним блоком управління та індикацією температури. Також в даній моделі використовується автоматична система розморожування

    


   Холодильна настільна вітрина Полюс Арго 1,5


   Холодильна вітрина Арго давно відома на ринку торгового холодильного обладнання як модель з ідеальним співвідношення ціна-якість. Досить низька ціна дозволяє купити вітрину Арго 1,5 власникам малого бізнесу для встановлення в невеликих кіосках і торгових павільйонах. Досить часто дані моделі вітрин використовуються в якості салат-бара для демонстрації та тимчасового зберігання різних закусок і салатів в кафе і барах.

    

   Корпус і зовнішній вигляд, в загальному, дуже схожі на вітрину від компанії МХМ Кліо 1,5. Але існує ряд важливих відмінностей: в даній вітрині присутній лампа підсвічування, яка встановлена у верхній частині корпусу, відсутня система автоматичної відтаювання, бічні панелі виготовлені з пластику, вітрина має більш витончений дизайн і можлива поставка в двох різних кольорах.


   Все це накладає свій відбиток на ціну, яка є досить низькою в порівнянні з аналогічними моделями. Як матеріал виготовлення викладення товару так само використовується кольорова оцинковка. Ширина викладки трохи менше ніж у вітрини Кліо 1,5. Настільні вітрини для суші використовуються в різних суші барах і ресторанах для демонстрації і продажу авторських кулінарних страв.

    

   Бампер червоного кольору і фігурні пластикові боковини надають вітрині більш естетичного вигляду, ніж у її прямого конкурента. Посередині так само встановлена металева полиця для демонстрації супутнього товару, кріпитися з двох сторін на масивних болтах.  

    

   Переваги вітрини Арго 1.5:

    

   • доступна ціна;
   • наявність підсвічування;
   • витончений дизайн.

    

   Недоліки вітрини:

   • відсутність автовідтайки;
   • невелика площа викладки.

    


   Підводячи підсумки можна сказати, що обидві вітрини повинні добре справлятися зі своїми прямими обов'язками — демонстрація і охолодження гастрономічних продуктів харчування. Кожна модель має свої переваги і недоліки, але в цілому вони є відмінним холодильним обладнанням для малого і середнього бізнесу.  

    

   Адреса: м. Полтава, 36008
   вул. Ветеринарна, 22
   Тел. (067) 53-11-911
   (095) 882-02-24

   Юр. адреса: м. Київ, 03148
   вул. Сім'ї Стешенко, 3