Stalgast ()

Бренд Stalgast представлений в наступних категорiях товарiв:

«Багато концепцій – виробник один!»

 

 

З кожним роком ринок торгового холодильного обладнання поповнюється десятками нових брендів. Така тенденція змушує виробників розробляти інноваційні технології для своєї техніки. Компанія Stalgast випускає якісне, надійне і, яке не має аналогів по дизайну, обладнання, що є істотним козирем для фірми.

 

 

Історія розвитку

 

 

Фірма Stalgast є сімейним бізнесом, працює з 1990 року. Ця компанія - лідер в Польщі з виробництва професійного обладнання для сфери громадського харчування та готельно-ресторанного бізнесу. Вона здійснює поставки обладнання через широку мережу європейських дистриб'юторів.

 

 

Заводське приміщення компанії займає площу 20000 м2, на якій працює понад 400 фахівців. З 2008 року Stalgast облаштувала завод високотехнологічним обладнанням, що дозволило компанії виготовляти абсолютно екологічно безпечну техніку.

 

 

Основна продукція

 

 

Давайте розглянемо найбільш популярні товари цієї компанії, які стали популярними і затребуваними в багатьох країн Європи

 

 

Високим попитом у невеликих кафе і ресторанах користується обладнання для кубикового льоду. Воно дозволяє виробляти до 12 кг льоду на годину, в формі наперстка. Корпус техніки виготовлений з міцного ABS пластику, а на кришці є оглядове вікно, яке дозволяє стежити за процесом. Резервуар розрахований на 3 літри рідини, а в його нижній частині знаходяться два датчика низького рівня води. Вони підказують людині, що потрібно залити рідину, позаду апарату розташований отвір для зливу води.

 

 

Також компанія випускає якісне холодильне обладнання для бару. Наприклад, експозиційна вітрина дозволить вам зберігати і демонструвати кондитерські вироби, холодні закуски і багато інших продуктів харчування. Вона складається зі з'ємних полиць, і проглядається з будь-якого боку.

 

 

Родзинкою компанії є винні шафи. Вони призначені для зберігання і подачі вина, повністю відповідають вимогам винних фахівців. Шафи не дозволяють пробці на пляшці розсихатися і надійно захищають її від сонячних променів.

 

 

У нашому магазині ви зможете замовити будь-який з цих товарів, а також безліч іншого холодильного обладнання з доставкою в будь-яку точку України. Досить просто зробити замовлення, і наші менеджери швидко зв'яжуться з вами для уточнення всіх деталей.

 

 

Приємних покупок!

Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 53-11-911
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3