(067) 53-11-911
(095) 882-02-24
(063) 197-10-10

HURAKAN (Хуракан, Китай)

Інноваційне обладнання з Азії

 

Для розвитку ресторанного та барного бізнесу людям необхідна надійна і якісна холодильна техніка. Адже велика кількість продуктів неможливо вмістити в звичайному холодильнику, а шматочки льоду для коктейлів не замерзнуть, так швидко, як в льодогенераторі. Тому рекомендуємо вам ознайомитися з продукцією компанії Hurakan.

 

 

Трохи історії

 

 

Дана азіатська фірма дуже популярна в ресторанному бізнесі, не тільки за рахунок холодильної техніки. Вона випускає досить широкий асортимент професійного кухонного обладнання. Вся техніка виготовлена ​​на заводі в Китаї, а в її розробці беруть участь кращі шеф-кухарі, інженери і проектувальники Азії. Завдяки цьому компанія заробила імідж торгової компанії, що випускає якісну і демократичну за цінами продукцію. Абсолютно вся техніка перед запуском у виробництво проходить ретельний технічний контроль на придатність щоденної експлуатації з підвищеним навантаженням.

 

 

Ваш ресторан стане краще!

 

 

Обладнання для кубикового льоду Hurakan використовується для виготовлення харчового льоду, який часто застосовується для охолодження продуктів харчування і різноманітних напоїв. Такі агрегати мають тривалий термін експлуатації, а також дуже стійкі до навантажень і навколишніх факторів. 

 

 

Корпус приладу виготовлений з безпечної нержавіючої сталі, яка відмінно зберігає потрібну температуру, а також не виділяє неприємних запахів. За допомогою таких льодогенераторів з'явилася можливість виготовляти різну форму льоду (кубкову або пальчикову).

 

 

Якщо розглядати холодильне обладнання для бару торгової марки Hurakan, то варто відзначити холодильні шафи. Вони випускаються з різним об'ємом і потужністю, яка підійде для будь-якого приміщення. Наприклад, демонстраційні шафи дозволять вам виставити на огляд всю продукцію, наявну у вас в асортименті, а міні-бар можна вбудувати в барну стійку, що дуже зручно при виготовленні коктейлів. 

 

 

Вся техніка компанії Hurakan має ряд переваг:

 

 

Компресорна система охолодження;

 

автоматичне розморожування;

 

Захист від перепадів електроенергії;

 

Стильний дизайн;

 

Надійні та якісні комплектувальні.

 

 

Купивши це обладнання для бару в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте гарантію на її обслуговування терміном 1 рік. Ми здійснимо доставку будь-яким зручним для вас способом в різні регіони країни. Наш магазин вже багато років радує людей фірмовою технікою різного напрямку. Тому телефонуйте нам прямо зараз, щоб облаштувати свої ресторани, кафе і бари надійним обладнанням.

Адреса: м. Полтава, 36008
вул. Ветеринарна, 22
Тел. (067) 53-11-911
(095) 882-02-24

Юр. адреса: м. Київ, 03148
вул. Сім'ї Стешенко, 3